Kdo jsme

Základem naší práce je silná kreativa podpořená daty. Z kanceláří v Praze a ve Zlíně pomáháme klientům z celého světa. Gaming, data, performance, print, merch, tvorba obsahu, HR marketing, webdesign, SoMe, produkce, branding, strategie. Naše mise je společně s klienty hledat řešení pro jejich rozvoj. Kreativně a s přesahem.

Rozumíme potřebám majitelů a majitelek soukromých firem, kteří je vybudovali od pár zaměstnanců. Dobře znají svůj trh i zákazníky, vědí co jim nabídnout. Ve chvíli, kdy zjistili, že jejich firma roste, došlo i na téma marketingu. Takové firmy jsou, jako my, velmi spjaty s regionem, ve kterém působí a lidmi, kteří zde bydlí. Jsou společensky zodpovědní za místo, ve kterém působí. (HAJDIK) Při budování značky si uvědomují, že pokud ve stejné oblasti a zemi budou chtít působit i za deset, patnáct let, musí přemýšlet dlouhodobě, ohleduplně, ale i progresivně a moderně, což je nám velmi blízké a rádi tomu pomáháme. (ROBE lighting, JC-Metal, TERMETAL Moravia)

Pro firmy takového formátu zajišťujeme denní operativu, kterou bychom mohli označit jako externí marketingové oddělení. (Až na to, že naši klienti nemusí snášet nárazové přestřelky NERF pistolí a podivné playlisty accountů). Ale připravujeme také větší strategické projekty, které vyžadují postupné změny – rebranding, workshopy nebo tzv. KHS Sprinty. Během těch definujeme základní marketingové potřeby a stavíme dlouhodobé i krátkodobé strategie, weby, kampaně atd. (BOMEX, Navmatix) Zejména u HR kampaní se nám potvrzuje, že s klienty, kteří si zakládají na stejných hodnotách jako my, najdeme jednodušeji i směřování a tone of voice kampaně. (Ray Service, Marlenka, Graspo)

Ovšem podobně, jako sledujeme růst firem, se kterými spolupracujeme, i my rosteme, učíme se, zlepšujeme své služby. Proto se větších společností nebojíme a naše kapacity vystačí i na objemnější zakázky nebo korporátní struktury, které si ovšem vybíráme rozvážně. (PUDIS, AV Media) Naše síla tkví zejména v jednoduché struktuře, která nám dovoluje rychlou organizaci a reakční dobu. Proto můžeme operativně reagovat na požadavky firem, které mají byznys fungující po celém světě, bez ohledu na časový posun. (tesa, FDC.servers)

S každým, klientem se snažíme spolupráci vymyslet a nastavit tak, aby byla efektivní, ale i efektní. Zbytečně nezatěžovala firmu nadbytečnými výdaji, ale přinášela zisk a inspiraci pro byznys, který klienti znají sami nejlépe.

Naše
hodnoty

Při čemkoliv, co děláme, dodržujeme hodnoty, které nám dávají jasný směr při každé spolupráci.

Jsme transparentní.

Komunikace na rovinu je základ dobré spolupráce, nejen s klientem, ale i v interním týmu. Naše záměry i motivace jsou po celou dobu spolupráce čisté a jasné.

Podporujeme seberozvoj.

Inspirace číhá všude. Proto se snažíme rozvíjet v mnoha různých směrech, což nám umožňuje držet krok s trendy i požadavky klientů. 

Prosazujeme udržitelnost - ekologicky, eticky a s přesahem.

Budoucnost udržitelnosti vidíme v regenerativnosti a ještě lépe pak v restorativnosti. 

Kvalitu a zákaznický servis stavíme nad kvantitu a cenu.

Žádný klient pro nás není číslo. Každý je pro nás inspirací, kterou mu následně vracíme v podobě služeb i individuálního řešení.

Co nás obklopuje, to nás formuje.

Věříme na to, že prostředí, ve kterém pracujeme vytváří určitou atmosféru a ta se projevuje ve všem, co děláme. 

Používáme inteligenci a vtip.

Aby nápady byly úspěšné, musí zaujmou. Ty zdánlivě nejjednodušší myšlenky vyžadují přemýšlení a bez humoru to nemá energii.

Jsme bojovníci a vytrvalci.

Zbrklá řešení, šitá horkou jehlou nejsou nic pro nás. Věříme na dlouhodobost a víme, že kvalita vyžaduje soustředění, trpělivost i vytrvalost.

Jsme týmoví a spolupracujeme.

Při spolupráci se stáváme součástí vašeho týmu. Víme, že reprezentujeme klienta a to vyžaduje důvěru ve všech oblastech, které děláme. 

Udržujeme rovnováhu mezi fyzickým i mentálním zdravím.

Jen odpočatá mysl a zrelaxované tělo mohou zaručit, že zvládneme dodržet všechny principy a zároveň si naši práci náležitě užívat.

Kde pracujeme

Věříme, že prostředí, ve kterém se pohybujeme, formuje nás a tím pádem i naši práci. Proto působíme v prostoru bývalé továrny Svit, který pro nás na míru upravilo architektonické studio Cosmo. Obklopujeme se současným designem, květinami a kvalitním vybavením, které nás dennodenně inspiruje.

O naší práci se více dočtete v case studies. Pokud vás zajímají naše služby podrobně, kontaktujte nás.

121A8186-HDR-Edit 121A8587-Edit 121A8497-HDR-Edit 121A8843-HDR-Edit 121A8897-HDR-Edit 121A9472-Edit

Ocenění

A když se ke spokojenému klientovi přidá ještě ocenění, máme o to větší radost. Je to pro nás signál, že se naše kreativa líbí i odborné veřejnosti. To, že print není mrtev, dokazují i samostatné kategorie tiskovin u prestižních ocenění jako je například Red Dot. Ten jsme získali za katalog architektonického osvětlení Anolis. Je to pro nás velká odměna za tiskovinu, která v sobě vyváženě spojuje technické informace o produktech, designové fotografie i prodejní funkce katalogu. Našich tiskovin si ovšem všímá i tuzemská odborná porota a tak naši práci kromě Red Dot zdobí i Zlaté středníky.

Nebo třeba webdesign – zejména bodují naše weby s interaktivními prvky a pozornost upoutalo i UX u mobilních her (awwwards). Nejen interaktivní prvky, ale také celkové vyznění, přesvědčivost, texty a optimalizace konverzí mohou být hodnoticí kritéria pro microsite. Je tomu tak například v soutěži WebTop100, kde jsme získali ocenění Lead generation. A spojení kreativního obsahu se správnou grafikou, technologickým řešením a funkcionalitou nám vysloužilo také certifikát Site Of The Day od CSS Design Awards.

Speciálním odvětvím je pak HR a marketing pro strojařské a jiné průmyslové firmy. Díky působení v této oblasti jsme si vysloužili Mimořádné ocenění CZECH INDUSTRY CHALLENGE.

kanclVchod kanclVchod 121A2848-Edit 121A7069-Edit

Lidé

Staňte se naším
klientem